MENÜ
20.03.2020

Interact Konferansı Bu Yıl Online Olarak Yapılacak, IAB Europe Awards Başvuruları 24 Nisan’a Uzatıldı

COVID-19 salgını önlemleri kapsamında IAB Avrupa her yıl düzenlediği Interact Konferası’nı 2021’e ertelediğini duyurdu. Bu yılki etkinlik 3 Haziran’da online olarak yapılacak.

Normal şartlarda 2-3 Haziran’da Lizbon’da yapılması planlanan Interact Konferansı’na Dijital Pazarlama İletişimi dünyasından 500’den fazla temsilcinin katılması bekleniyordu. Son gelişmeler ışığında etkinliğin fiziki olarak 2-3 Haziran 2021’de yine Lizbon’da yapılması kararlaştırıldı.

IAB Avrupa geçmişte Virtual Programmatic Day, eğitsel webinarlar ve Ekonomi Trendleri Forumu gibi tamamı online olarak yayınlanan etkinlikler düzenlemişti. COVID-19 sırasında da aynı şekilde sektörü destekleme ve üyeleri bilgilendirici etkinliklere devam edilecek. IAB Avrupa’nın bu konudaki yaklaşımını içeren blog yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

Interact – Bize Online Olarak Katılın!

Interact bu yıl 3 Haziran’da ücretsiz bir online konferans olarak düzenlenecek ve tüm Dijital Pazarlama İletişimi sektörünün katılımına açık olacak.  Online etkinlik IAB Avrupa Baş Ekonomisti Daniel Knapp’ın 28 Avrupa ülkesindeki Dijital reklam yatırımlarını kapsayan AdEx Benchmark Sunumu ile başlayacak. Programın tamamı önümüzdeki günlerde duyurulacak.

MIXX Awards Europe ve Research Awards başvuruları hala açık ve 24 Nisan’a kadar uzatıldı!

İki yarışma da başvuruları 24 Nisan’a kadar kabul ediyor ve kazananlar 2 Haziran’da IAB Avrupa İletişim Kanalları üzerinden duyurulacak. Kazananlara ödül plaketleri ayrıca ulaştırılacak.

Avrupa'nın en başarılı Dijital kampanyalarını ödüllendirecek olan MIXX Awards Europe toplamda 20 kategori bulunuyor. Yarışma kuralları gereği; ulusal bir reklam yarışmasında yarışmış tüm projeler MIXX Awards Europe'a başvuru yapabiliyor.

Research Awards Europe’da ise bu yıl 10 kategoride ödül verilecek.

Ayrıca bu yıl ek olarak aşağıdaki kategorilerde de ödüller sahiplerini bulacak:

  • MIXX Awards Europe – Digital Strategy Person of the Year
  • MIXX Awards Europe – Digital Creative Person of the Year
  • Research Awards – Digital Research of the Year

Yarışmalarla ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.