03.06.2020

Interact Online

COVID-19 salgını önlemleri kapsamında IAB Avrupa her yıl düzenlediği Interact Konferası’nı 2021’e ertelediğini duyurdu. Bu yılki etkinlik 3 Haziran’da online olarak yapılacak.

Normal şartlarda 2-3 Haziran’da Lizbon’da yapılması planlanan Interact Konferansı’na Dijital Pazarlama İletişimi dünyasından 500’den fazla temsilcinin katılması bekleniyordu. Son gelişmeler ışığında etkinliğin fiziki olarak 2-3 Haziran 2021’de yine Lizbon’da yapılması kararlaştırıldı.

IAB Avrupa geçmişte Virtual Programmatic Day, eğitsel webinarlar ve Ekonomi Trendleri Forumu gibi tamamı online olarak yayınlanan etkinlikler düzenlemişti. COVID-19 sırasında da aynı şekilde sektörü destekleme ve üyeleri bilgilendirici etkinliklere devam edilecek. IAB Avrupa’nın bu konudaki yaklaşımını içeren blog yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

Interact – Bize Online Olarak Katılın!

Interact bu yıl 3 Haziran’da ücretsiz bir online konferans olarak düzenlenecek ve tüm Dijital Pazarlama İletişimi sektörünün katılımına açık olacak.  Online etkinlik IAB Avrupa Baş Ekonomisti Daniel Knapp’ın 28 Avrupa ülkesindeki Dijital reklam yatırımlarını kapsayan AdEx Benchmark Sunumu ile başlayacak. Programın tamamına buradan ulaşabilirsiniz: https://iabeurope.eu/interact/agenda/

Etkinliğe bu link üzerinden kayıt olabilirsiniz: https://zoom.us/webinar/register/WN_xImPWSOmSjKJNEoRyyZd0A