MENÜ
30.03.2021

Stratejik Marka & Pazarlama İletişimi Sertifika Programı’nda IAB Üyelerine Özel %10 İndirim

BMI Business School Istanbul & IAE Paris Sorbonne Business School işbirliğiyle
Stratejik Marka & Pazarlama İletişimi Sertifika Programı 

Tarih: 30 Mart - 10 Nisan 2021 / Süre: 24 Saat (2 Hafta) / Online Eğitim

Stratejik Marka & Pazarlama İletişimi Sertifika Programının amacı; pazarlama alanında en güncel uygulamaları, yeni nesil yöntemleri ve iletişim stratejilerini, değişen tüketici davranışları, rekabet ortamı ve dijitalleşme sürecinin etkileri doğrultusunda inceleyerek, katılımcılarını güncel dünya trendlerine hakim ve stratejik vizyon sahibi pazarlama profesyonelleri olarak üst düzey yönetici koltuklarına hazırlamaktır.  

Dijital Dünya'da marka yönetimi ve pazarlama iletişiminin temel stratejileri, yeni metotları ve güncel trendlerinin kapsama alındığı, toplam 8 gün sürecek olan bu online sertifika programında katılımcılar, stratejik pazarlama iletişimi ve marka yönetimi konularında kendilerini geliştirme ve güncelleme fırsatı yakalayacaklar.

Eğitim programı, 8 Gün boyunca her gün 3 saatlik online seanslar olarak gerçekleştirilecek, eğitmen kadrosu tarafından yapılacak olan eğitim sunumlarının yanı sıra, güncel ve başarılı örnekler katılımcılarla birlikte incelenecek, soru-cevap ve tartışma kısımları ile interaktif sanal sınıf ortamı yaratılacak, ayrıca deneyim, bilgi paylaşımı ve networking seansları yapılacaktır.

Programa %70 oranında devam koşulunu sağlayan katılımcılar IAE Paris Sorbonne Business School tarafından hazırlanan resmi "Stratejik Marka & Pazarlama İletişimi" sertifikasına hak kazanacaklardır.

IAB Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Devrim ve 11.MIXX Awards Türkiye Jüri Üyesi Tarık Bayar’ın Dijital Pazarlama İletişimi’nde Değer ve Fark Yaratmak dersini vereceği programla ilgili ayrıntılı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

-Programa katılan IAB TR üyelerine özel %10 indirim uygulanacaktır.

Detaylı bilgi ve kayıt için buradan bilgi alabilirsiniz.