MENÜ
04.03.2020

10. MIXX Awards Türkiye Ödül Töreni'nden Fotoğraflar İçin Lütfen Tıklayın

Dünyada 47 ülkede faaliyet gösteren Interactive Advertising Bureau’nun Türkiye merkezi IAB TR tarafından bu yıl 10. kez düzenlenen MIXX Awards Yarışması’nda kazanan projeler belirlendi.

3 Mart 2020 Salı akşamı Four Seasons Bosphorus İstanbul Otelde gerçekleşen ve sunuculuğunu Jülide Ateş ve Kıvanç Talu’nun yaptığı Ödül Töreni’nde 15 kategoride 129 ödül verildi. 

IAB Avrupa ülkelerinin temsilcilerinin de yer aldığı törende IAB TR Yönetim Kurulu Başkanı Neslihan Olcay,  “MIXX’in 10. yılını kutlamak için sektörümüzün değerli paydaşları ve emekçileri olarak her birinize tek tek teşekkür etmek isterim. İster reklam veren, ister ajans, ister yayıncı, isterse de reklam teknolojileri veya ölçümleme şirketinde olun, sizler olmasaydınız ve yaptığınız sayısız özverili, yaratıcı ve iş sonuçlu işler olmasaydı, ne dijital pazarlama iletişimi endüstrisi bugünkü konumuna gelebilirdi ne de MIXX’in 10. yılında hep birlikte burada olabilirdik. Özellikle son birkaç yılda sektör olarak birlikte hareket etmek konusunda çok yol kat ettik” dedi. Sektörün geleceği için el birliği ile çalışmaya devam edilmesi gerektiğini vurgulayan Olcay, “sadece dijital pazarlama iletişimi sektörünü değil, tüm reklam sektörünü büyütmek için farklılıklarımızı bir kenara koyarak hareket etmek konusunda başlattığımız çalışmalara her gün yenilerini eklemeye devam ediyoruz” dedi.

Ödül Töreni'nden fotoğraflar için lütfen tıklayın.