MENÜ
05.07.2017

"Benim Dünyam Dijital" Diyenler MIXX DigiTalks'ta buluşuyor!

Aklı ve ruhu her daim genç kalan X kuşağı mensupları; cep telefonsuz yaşayamayanları memnun etmek için uğraşanlar; gazete sayfalarıyla televizyon ekranını eliyle kaydırıp “radyo nedir?” diye soranlarla iletişim kurmak zorunda olanlar IAB Türkiye tarafından düzenlenecek olan MIXX DigiTalks’da buluşuyor.

Facebook desteğiyle, MIXX Awards Ödül Töreni ile aynı gün düzenlenecek seminerde Ekonominin İtici Gücü Reklam başlığında Dr. Mahmut Kurşun dijitalin makro ekonomiye katkısını anlatacak. Ardından GfK Marka ve Müşteri Deneyimi CEEMETA Bölge Ürün Yöneticisi Karolin Abda Dijital Markanıza İyi Gelir konulu sunumunda dijital reklamın markaya yönelik etkisini irdeleyecek.

Yeni Nesil Yayıcılar’ı, gençlerin gözdesi Berkcan Güven açacak. Devamındaki panelin katılımcıları fenomen ve influencer pazarlamasını değerlendirecek. Ardından Unilever Dijital ve Pazarlama Dönüşüm Direktörü Yüce Zerey Djital Tüketici İçin özel İçerik Üretmek konulu sunumunu yapacak ve Ciner Yayın Holding Dijital Medya Pazarlama ve Satış Direktörü Uğur Timurkan geleneksel televizyonculuğun dijital evrim öyküsünü aktaracak.

Mobil Pazarlama ve Tüketici Üzerindeki Etkileri konulu panelde aplikasyon, mobil yaratıcılık ve alışveriş konuları ele alınacak. Dijital Pazarlama İletişiminde Müzik paneli audio yaratıcılık, markayla uyum kavramları ele alınacak. Son bölümde ise Yeni Nesil ATM’ler yani e-ticaret ve Mobil ödeme sistemleri konuşulacak.

MIXX DigiTalks, 13 Nisan Perşembe günü 09.00-13.00 saatleri arasında FourSeasons İstanbul Otel’de gerçekleştirilecek..

http://www.iabturkiye.org/duyurular/mixx-digitalks-ii-semineri-13-nisanda