MENÜ
20.02.2021

Geleceğin Lider CMO'ları | Stratejik Pazarlama Yönetimi Sertifika Programı’nda IAB Üyelerine Özel % 20 İndirim

Geleceğin Lider CMO'ları | Stratejik Pazarlama Yönetimi Sertifika Programı
Başlangıç Tarihi: 20 Şubat 2021 / Süre: 60 Saat (10 Tam Gün) / Online Eğitim

Stratejik Pazarlama Yönetimi Sertifika Programı’nın amacı, pazarlama alanında deneyim sahibi ve bu alanda kariyerini geliştirmeyi hedefleyen profesyonelleri, En Üst Seviye Pazarlama Yöneticisi (CMO) rolüne hazırlamak, güncel dünya trendlerine hâkim ve güçlü liderlik özelliklerine sahip CMO'lar olarak iş dünyasına kazandırmaktır.
 
Bir CMO'nun sahip olması gereken teknik bilgiler, sosyal beceriler ve liderlik yetkinliklerinin kapsama alındığı, toplam 10 gün sürecek olan bu sertifika programında katılımcılar, etkin pazarlama stratejileri, inovatif yaklaşımlar ve vizyoner liderlik alanlarında kendilerini geliştirme fırsatı yakalayacaklar.  Bu doğrultuda, Türkiye'nin pazarlama iletişimi ve marka yönetimi alanında en önemli uzmanları ve akademisyenleriyle çalışacaklar. Aynı zamanda sektörün önde gelen CMO'ları, pazarlama yöneticileri ve yönetim danışmanları ile gerçekleştirecekleri koçluk ve deneyim aktarım seansları sayesinde, güncel ve başarılı örnekleri inceleyecekler, pratikte uygulanabilir bilgi ve yetkinlik elde edecekler.

Eğitim programı, pazarlama, marka yönetimi, halkla ilişkiler, iletişim ve benzeri alanlarda deneyimli iş dünyası profesyonellerini, üst düzey pazarlama yönetici koltuklarına hazırlamak için tasarlanmıştır. Programa ilgili alanlarda, en az 5 yıl deneyim sahibi, kurumlarında orta-üst düzey yönetici olarak çalışan veya yönetici adayı olarak gösterilen iş dünyası profesyonelleri kabul edilmektedir.

  • Yoğun talep gören CMO Eğitim Programı Şubat 2021'de online eğitim / sanal sınıf olarak katılımcı kabul ediyor.
  • Programa katılan IAB TR üyelerine özel %20 indirim uygulanacaktır.

Detaylı bilgi ve kayıt için lütfen burayı tıklayın.