MENÜ
03.03.2021

IAB Europe MIXX & Research Awards Başvuruları Açıldı!

Avrupa'nın Önde Gelen Dijital Reklamcılık ve Araştırma Ödülleri İçin Başvuru Süreci Başladı! İşte katılmak için ihtiyacınız olan bilgiler…

IAB Europe MIXX & Research Awards Başvuruları Açıldı!

Erken kayıt için son tarih 12 Mart Cuma, başvuru sürecinin sona ereceği final tarih ise 16 Nisan Cuma olacak. Nasıl katılabileceğinizi öğrenmek için aşağıdaki bilgilere göz atın!

The MIXX Awards Europe and the IAB Europe Research Awards Avrupa'nın en iyi dijital kampanyalarından ve araştırma projelerinden bazılarını yaratan yetenekli ve çalışkan ekipleri kabul ediyor. Ödüller, tüm Avrupa'da, endüstri liderlerinin önünde kendini göstermek için eşsiz bir fırsat sunuyor. Çalışmalarınız, tüm projeleri incelemek ve değerlendirmek için saatlerini ayıracak olan dijital reklamcılık ve araştırma endüstrisi uzmanlarından oluşan bir jüri tarafından değerlendirilecek. Ödül kazananlar sektörde, Avrupa'nın en etkili ve yenilikçi çalışmalardan bazılarını sunmakla tanınacaklar.

Kazananlar, 25-27 Mayıs 2021 tarihlerinde düzenlenecek olan IAB Europe’un en önemli etkinliği "Interact" da duyurulacak! Geçen yıl Interact, kazananların açıklanmasını görmek isteyen 1000'den fazla kişi tarafından izlenmişti.

Kategoriler

Her iki ödül de Avrupa'nın dört bir yanından en iyi yaratıcı kampanyaları ve araştırma projelerini sergileyecek kategoriler içeriyor. Bu kategorilerin yanı sıra, sektörümüzdeki en iyi kişileri ödüllendirmek ve takdir etmek için de üç kategorimiz de var:

• MIXX Avrupa Ödülleri - Yılın Dijital Strateji Kişisi

• MIXX Avrupa Ödülleri - Yılın Dijital Yaratıcı Kişisi

• Araştırma Ödülleri - Yılın Dijital Araştırmacısı

MIXX Awards Avrupa Kategorileri

Marka Reklamcılığı Kampanyası, Doğrudan Yanıt / Lead Generation Kampanyası, Video Reklamcılığı, Sosyal Medya, Arama Motoru Reklamcılığı, Markalı İçerik, Native Reklamcılık, Sanal ve Artırılmış Gerçeklik veya diğer Yeni Teknolojiler, Kampanya Etkinliği, Entegre Reklam, Verilerin Etkili Kullanımı, Oyunlar ve E- Spor, Influencer Pazarlama, Kâr Amacı Gütmeyen / Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Dijital Ses Reklamcılığı, Dijital Açıkhava Reklamcılığı, Çevrimdışı Dijitalleşme, Ürün İnovasyonu, CTV (Connected TV) reklam kampanyası (YENİ) Yılın Dijital Strateji Kişisi, Yılın Dijital Yaratıcı Kişisi.

Araştırma Ödülleri Kategorileri

Marka Reklamcılığının Etkinliği, Tüketici Tutumları ve Davranışı, Çapraz Medya Ölçümü, Dijital Reklam Formatları, Araştırma İnovasyonu, Hedef Kitle Ölçümü, Araştırma Bütçesinin En İyi Kullanımı, Veri Etkililiği, Dijital Reklamcılık ve Pazarlama Sektörü İçgörüleri, Yılın Dijital Araştırmacısı.

Giriş Kontrol Listesi

Proje girişlerinizi son erken kayıt tarihi olan 12 Mart Cuma gününe kadar sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için bir kontrol listesi oluşturduk. Projenizin veya kampanyanızın maksimum görünürlük elde etmesi için çalışmalarınızı birden çok kategoriye grime konusunu göz önünde bulundurabilirsiniz. Ek kategorilere girmek için indirim oranından faydalanabilirsiniz!

Girmek istediğiniz kategorileri seçin!

Girebileceğiniz tüm farklı kategorileri incelemek için burayı ziyaret edin.

Giriş notlarını indirin

Proje girişleri için hazırladığımız notlar, değerlendirme kriterleri dahil olmak üzere katılmak için ihtiyacınız olan tüm kuralları ve giriş bilgilerini içerir. Giriş notlarına erişmek için lütfen aşağıdaki linklere göz atın:

Zamanını planla

Proje girişlerinizin taslağını oluşturmak ve göndermeden önce kontrollerini sağlamak için yeterli zamanınız olduğundan emin olun.

2020 kazanan projelerin girişlerini inceleyin

Yapacağınız başvuruya örnek olması adına geçen yılki kazananlarımızdan bazılarına göz atabilirsiniz. 2020 kazananlarını görmek için buraya tıklayın.

Organizatörlere sorun

Herhangi bir sorunuz olursa IAB Europe ile iletişime geçin:

• Liz Haines - awards@iabeurope.eu

• Helen Mussard - mussard@iabeurope.eu

Önemli Tarihler

• Erken kayıt için son tarih - 12 Mart

• En son başvuru tarihi - 16 Nisan

• Kısa listenin açıklanması - 17 Mayıs haftası

• Kazananların açıklanması - 24 Mayıs haftası

Giriş için Linkler - Tanınmaya hazır mısınız?

Başkalarına ilham vermek, ekibinizi ödüllendirmek ve dijital reklam kampanyalarınız veya araştırma projeleriniz için tüm Avrupa'da tanınırlık kazanmak için şimdi katılın.