MENÜ
03.12.2018

MIXX Awards Türkiye 9. Kez Dijital'in En İyilerini Belirliyor

Dünyada 47 ülkede faaliyet gösteren Interactive Advertising Bureau’nun Türkiye merkezi IAB Türkiye tarafından bu yıl 9. kez düzenlenen MIXX Awards Türkiye’nin başvuru süreci başladı. Son başvuru tarihi 18 Ocak olan yarışmanın ödül töreni ise 21 Şubat’ta gerçekleşecek.

MIXX Awards Türkiye başvuruları “Marka Yöntem ve Araçları” ve “Marka Strateji ve Hedefleri” grupları altında toplam 28 kategoride yapılacak. Başvurular Ön Eleme ve Ana Değerlendirme olmak üzere iki aşamalı olarak değerlendirilecek.

9. MIXX Awards Türkiye’nin Lider Destekçileri Ingage ve Sahibinden.com; Başarı Destekçileri MedyaNet ve Sözcü olurken; yarışmanın Protokol Destekçileri arasında Genart Medya, Google, MG Media, Mynet, People Initiative, PepsiCo, Publicis Groupe yer alıyor. Yarışmanın bu yılki Jüri Sponsoru ise Facebook oldu. EngageYa, KızlarSoruyor ve Wavemaker Türkiye’nin Kategori Destekçileri olduğu MIXX’e sektör kuruluşları da her zamanki gibi katkıda bulunuyorlar. Reklam çalışmaları SesliHarfler linked by Isobar tarafından yürütülen organizasyon Gramofon, İltek ve Project House’un katkılarıyla düzenleniyor. Reklam yayın desteğini ise Campaign, Digital Age ile birlikte IAB Türkiye üyesi yayıncılar veriyor.

Son başvuru tarihi 18 Ocak 2019 olan yarışmanın kuralları, kategoriler ve başvuru süreci hakkında detaylı bilgi için MIXX Awards Türkiye web sitesini ziyaret edebilirsiniz.